اخبار

بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان

بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان
بازرسی ادواری از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و ادارات تابعه شهرستانی از تاریخ 21/5/96 لغایت 25/5/96 صورت پذیرفت. جلسه توجیهی در روز ورود تیم پکپارچه بازرسی به استان و جلسه جمعبندی در روز 25/5/96 با حضور آقای صادقی معاون دفتر مدیریت عملکرد ، سرپرست تیم بازرسی خانم جعفرنژاد، اعضای تیم وزارت متبوع در جمع مدیر کل، مدیران میانی و مسئولان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه علی آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به نقش و اهمیت نظارت و بازرسی در ارتقاء توسعه و پیشرفت سطح خدمات کارکنان هر سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: بازرسی از فعالیتهای ادارات، سطح عملکرد کارکنان را نشان می‌دهد. به وسیله‌ آن می‌توان ظرفیت، مهارت و تخصص عملی کارکنان را مشخص کرد. به کمک ارزیابی عملکرد می‌توان به نقاط ضعف کارکنان پی برد و متناسب با آن برنامه‌هایی برای آموزش و بهبود توانایی‌های‌شان در نظر گرفت.
در ادامه رضا صادقی معاون مدیر کل مدیریت عملکرد وزارت متبوع، موضوع ارزیابی عملکرد و محاسبه را ازمنظر دینی بسیارمهم خواند و با اشاره به دستور خداوند درقرآن کریم مبنی بر"حاسبوا قبل ان تحاسبوا" بر برنامه ریزی دقیق درجهت ارزیابی عملکرد درحوزه های مختلف تاکید کرد. وی افزود: ارزیابی باید منجر به بهبود وتوسعه وتعالی سازمان شود ولازم است فرایندهای لازم برای ارتقای سازمان تدوین شده ونگاه تربیتی جایگزین نگاه سنتی ومچگیرانه شود.
در ادامه جلسه اعضای تیم بازرسی وزارت متبوع، به بیان مشاهدات و اهم نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های اداره کل استان و ادارات شهرستانی بازرسی شده، در حوزه های روابط کار، تعاون، فرهنگی اجتماعی، اشتغال، اداری و مالی پرداخته و راهکار های بهبود انجام فرایند ها را تشریح کردند.
۲۹ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید