اخبار

"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان مازندران"

"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان مازندران"
"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان مازندران"
ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان مازندارن از تاریخ 31/4/96 لغایت 4/5/96 صورت پذیرفت. جلسه شورای هماهنگی و جمعبندی ارزیابی فضای عمومی در تاریخ 4/5/96 با حضور جناب آقای حنیف مدیر کل محترم دفتر امور استانهای وزارت متبوع ، تیم ارزیابی (خانم جعفرنژاد و آقای طاهری) و مدیران کل اجرایی سازمانهای تابعه در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقای اصغری، ضمن تقدیر از کارشناسان ارزیابی وزارت متبوع به اهمیت ارزیابی دستگاهها و آگاه شدن از نقاط قوت و ضعف خود که منجر به شناسایی فرصت ها و تهدید های درون سازمانی و افزایش کارایی و اثر بخشی کارکنان مجموعه و بهره وری اشاره داشته و ضمن اظهار همدلی و هم سویی و تعامل اعضای شورای هماهنگی با یکدیگر، بیان نمودند: استان مازندران بصورت مستمر و هر ماه جلسات شورای هماهنگی را با جدیت و با دستور کارهای مختلف پیگیری و در سال 95، 41 مصوبه داشته که حدود 95 درصد مصوبات جلسات اجرایی گردیده است. کارشناسان تیم ارزیابی نیز به ارائه گزارشی پیرامون وضعیت ارزیابی انجام شده در استان و راهکارهای مفید و سازنده در خصوص شاخص های ارزیابی فضای عمومی پرداختند.
سپس جناب آقای حنیف مدیر کل محترم امور استانها ضمن تقدیر از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار نمود: ارزیابی فضای عمومی دستگاههای اجرایی با هدف ایجاد همدلی و هم افزایی در کلیه استانهای کشور در حال انجام می باشد. میانگین وضعیت مدیریتی مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مازندران از میانگین کشوری بالاتر است و کارکرد مدیریتی و حاشیه ها نسبت به گذشته بسیار کم و اهداف سازمانی بسیار پر رنگ تر شده است. همچنین اشاره داشتند: 64 درصد از مردم کشور و بقیه مردم تیز بصورت غیرمستقیم با ما در ارتباط هستند و ما باید به اهمیت موضوع واقف و در ارائه خدمت دقت نمائیم.
در ادامه نشست، مدیران دستگاههای تابعه استان، ضمن تشکر و قدردانی از ارزیابی به عمل آمده ، شمایی از عملکرد مجموعه خود را ارائه نمودند.
۸ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید