اخبار

"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان کردستان"

"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان کردستان"
"ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان کردستان"
ارزیابی فضای عمومی سازمانهای تابعه استان کردستان از تاریخ 10/4/96 لغایت 15/4/96 صورت پذیرفت.جلسه شورای هماهنگی و جمعبندی ارزیابی فضای عمومی در تاریخ 15/4/96 با حضور جناب آقای شریعت مشاور محترم وزیر و مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع ، تیم ارزیابی (خانم جعفرنژاد و آقای طاهری) و مدیران کل اجرایی تابعه در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استانبرگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقای رشیدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کردستان ، به بیان اجمالی شاخصه استان،وضعیت اقتصادی و نیازمند بودن استان به توجه ویژه دولت تدبیر و امید در زمینه های مختلف به منظور برداشتن گامی اساسی بخصوص در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری اشاره کرد.سپس تیم ارزیابی فضای عمومی، ضمن ارائه گزارشی ازوضعیت کلی ارزیابی صورت گرفته، به بیان نقاط قوت و نواقص شناسایی شده با ارائه پیشنهادات وراهکارهای عملیاتی، نتیجه ارزیابی،برتعامل و لزوم تشریک مساعی بین دستگاههای عضو شورای هماهنگی استان تاکید نمودند.
سپس آقای شریعت بر تقویت پایه های دولت الکترونیک تاکید کرده و اظهار نمودند:پیشبرد دولت الکترونیک، مسیر شفافیت و پاسخگویی به مردم را هموارتر می کند. ایشان افزودند کردستان سرمایه های انسانی و اجتماعی توانمند و همچنین مردم قدرشناسی دارد. پاسخگویی به این مردم، مهمترین تکلیف ما مسئولان است و در این راستا بایستی حق و تکلیف را برای مردم مشخص نماییم. آقای شریعت عنصر مشارکت و همدلی را یکی دیگر از بسترهای زمینه ساز برای خدمت رسانی ادارات به مردم توصیف کرد.ایشاندر خاتمه اظهارات خود بر فراگیری آموزش های کارآمد و توانمند سازی منابع انسانی تاکید و خدمت رسانی بهینه و عملکرد نتیجه بخش را نیازمند دستیابی به اطلاعات و دانش بروز دانست.
در ادامه نشست، مدیران دستگاههای تابعه استان، ضمنتشریح عملکرد مجموعه خود، پیشنهاداتی را در ارتباط با بهبود شاخص های ارزیابی عملکرد از جمله متناسب سازی این شاخص ها با حوزه کاری خود ارائه نمودند.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید