اخبار

جلسه توجیهی نمایندگان دستگاههای تابعه در خصوص ارزیابی عملکرد ادارات

جلسه توجیهی نمایندگان دستگاههای تابعه در خصوص ارزیابی عملکرد ادارات
پس از قرائت قران آقای پناه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از حضور نماینده های وزارت متبوع و همچنین خیر مقدم به حضور نمایندگان دستگاه های تابعه ، فرمودند که ارزیابی یکی از راه های اصلی افزایش اثر بخشی و کارآیی یک سازمان است که وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز این امر را در اولویت کاری قرار داده است .

- سپس آقای انصاری مسئول محترم تیم ارزیابی عملکرد ضمن تشکر از حضور نمایندگان دستگاه های تابعه در جلسه فرمودند که کار ارزیابی یک کار گروهی است که باید همه کارشناسان یک اداره در آن همکاری نمایند و همچنین گفتند که ارزیابی مورد تأکید و توجه ویژه مقام عالی وزارت می باشد .

- همچنین آقای میرزایی عضو تیم ارزیابی عملکرد ضمن تبریک کسب رتبه اول کشوری در سال قبل ، به همراه آقای انصاری مسئول تیم توضیحاتی در خصوص شاخص ها و مستنداتی که جهت ارزیابی عملکرد ادارات نیاز می باشد ارائه نموده و به سوالاتی که از سوی نمایندگان دستگاه های تابعه در زمینه ارزیابی عملکرد پرسیده می شد پاسخ های لازم را ارائه نمودند .

- و مقرر گردید که طبق برنامه زمان بندی شده از دستگاه های تابعه باز دید به عمل خواهد آمده و مستندات ارائه شده را بررسی خواهند نمود .

- در پایان با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد جلسه در ساعت 12 به پایان رسید .
۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۵/۱۱/۰۴
0
0
1

چه بازرسهای باحالی


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید