اخبار

جمع بندی گزارش کار تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان

جمع بندی گزارش کار تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان

جمع بندی گزارش کار تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان
عصر دیروز جلسه جمع بندی گزارش تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور تیم اعزامی، مدیرکل و مدیران ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با هدف بررسی و تحلیل نقاط ضعف و قوت دستگاهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: احمد رشیدی در دسترس بودن برنامه ها و خودارزیابی ها را ضروری دانست و اظهار داشت: تلاش عموم همکاران در این اداره کل، انجام وظایف محوله سازمانی و خدمت رسانی به مردم به صورت مطلوب در همه ابعاد است و ما همواره تلاش کرده ایم تا با احصاء مشکلات ساختاری و طرح در جلسات نقاط ضعف و قوت و راهکارهای برون رفت از این مشکلات را شناسایی و همواره خودارزیابی نسبت به عملکرد دستگاه خود در استان را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهیم .
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه: عملکرد این مجموعه خالی از نقص نیست گفت: همواره تلاش این اداره کل دستیابی به جایگاه و رتبه مناسب کشوری است که با حضور تیم ارزیابی عملکرد وزارت، بهره برداری مناسب از راهکارها و پیشنهادات اجرائی این مهم محقق خواهد شد.
در ادامه بهروز لطفی معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع: با اشاره به اینکه همواره سعی و رویکرد ما برنظام مند کردن بازرسی ها، تدوین شیوه نامه بازرسی ویکپارچه کردن بازرسی ها در طول این چند سال بوده است و هدف از آن را ارتقا سطح ادارات و حل مشکلات استان ها و بازنگری فعالیتهای ادارات کل و تقویت رابطه ستاد و صف می باشد.
لطفی تصریح کرد: شناسائی دقیق موانع و ریشه های آن، بررسی میزان خطا در تشخیص و حل مشکلات، ایجاد نظم در انجام وظایف محوله ارتقای سطح کارائی و اثربخشی در بازرسی ها همواره مدنظر بوده است و تلاش ما در این خصوص دریافت نتیجه مطلوب و اصلاح ، کوتاه شدن فرایندها و ارائه خدمت بهتر به مردم است.
در این جلسه همچنین سیری رئیس گروه بازرسی ونظارت وزارت گفت: دفتر مدیریت عملکرد وزارتخانه به عنوان واحد نظارت درون سازمانی در راستای تقویت نقاط قوت و کمک به رفع کاستی ها ضمن انجام بازرسی وارزیابی عملکرد نسبت به بررسی دقیق ومقایسه عملکرددر حوزه های تخصصی از لحاظ کمی وکیفی وهمچنین اجرای قوانی ومقررات با هدف آموزش در حین بازرسی وبهره مندی از اثرات هم افزایی اقدام نموده که نتایج آن تهیه وپس از تجزیه وتحلیل به استان منعکس خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به نتایج در دو بخش عمومی واختصاصی وچالشهای مشاهده شده گفت: ارزیابی و بررسی عملکرد‌ها برای انتقال تجارب موفق کاری و نیز رفع مشکلات و نارسایی‌های احتمالی صورت گرفته و خواستار ارائه آموزش های تخصصی برای هر واحد به منظور ایجاد وحدت رویه شد.
در پایان این نشست اعضای تیم ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش حوزه های تخصصی تقدیر و تشکر از مدیرکل و معاونین و روسای ستادی و اجرایی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی کردستان به منظور همکاری بسیار خوب این دستگاه در روند بازرسی های بعمل آمده اظهار داشتند: اهم نتایج در قالب پیشنهادات و موضوعات بصورت تفکیک شده در هر حوزه توسط بازرس مربوطه اعلام تا در جهت اصلاح و بهبود و ارتقاء عملکرد اقدام گردد.

منبع خبر سایت اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان کردستان

 

reگزارش جمعبندی

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید