اخبار

جلسه شورای هماهنگی استان چهارمحال و بختیاری

جلسه شورای هماهنگی استان چهارمحال و بختیاری
جلسه شورای هماهنگی استان چهارمحال و بختیاری با حضور نمایندگان دفتر مدیریت عملکرد ودفتر امور استان ها به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و بهزیستی استان در تاریخ 31/6/94 برگزار گردید...
در ابتدای این جلسه آقای مهندس جزایری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برتقویت هماهنگی میان اعضاء شورای هماهنگی تاکید و عملکرد شورای هماهنگی استان را تشریح نمودند .
در ادامه آقای لطفی( معاون دفتر مدیریت عملکرد)برنکات زیر تاکید نمودند:
تقویت هم افزایی، ایجاد وحدت رویه در فعالیت های مشترک و ارتباط مستمر ادارات کل اجرایی در بررسی و حل مسائل مشترک، شناسایی وظایف مشترک در جهت ارتقاء اثر بخشی، جلب رضایت مردم و ارتقاء بهره وری، استفاده متقابل از امکانات و تجهیزات و مکان های رفاهی، ورزشی و تفریحی ، حاکمیت فضای دوستی و همکاری در بین ادارات کل زیر مجموعه سازمانهای تابعه، وجود شبکه ارتباطی مبادله اطلاعات و استقرار نظام اطلاعات بازار کار وتقویت بانک های اطلاعاتی و هماهنگی در امور تفاهم نامه ها ، نظارت مستمر بر عملکردها از جمله عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی و تلاش جهت بهبود عملکرد ها و کسب امتیاز و رتبه قابل قبول در سطح دستگاههای اجرایی استان.
سپس آقای ساکی( نماینده دفتر امور استان ها) نکاتی را در خصوص شاخص های بررسی فضای عمومی و ارزیابی عملکرد شورای هماهنگی بیان نمودند.
در پایان اعضاء شورای هماهنگی نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید