اخبار

همایش آموزشی و توانمندسازی سلامت اداری در پنجم اسفند

همایش آموزشی و توانمندسازی سلامت اداری در پنجم اسفند
همایش آموزشی و توانمندسازی سلامت اداری در پنجم اسفند

در راستای فرهنگسازی و آموزش قوانین(قانون ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد و نیز قانون مدیریت خدمات کشوری)، سیاستها ( فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری و سیاستهای کلی نظام اداری و...) و تجارب ملی و بین المللی در راستای ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، همایش یک روزه سلامت اداری توسط دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی(دبیر خانه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم ) و با میزبانی صندوق مهر امام رضا(ع) ، با حضور مسئولین سازما های نظارتی ، صاحبنظران و مدیران و کارشناسان ذیربط (بازرسین سلامت اداری و مدیریت عملکرد ) از ستاد وزارتخانه، سازمانهای تابعه و استانها در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار می گردد.
در این همایش علاوه بر سخنرانی های وزیر محترم و قائم مقام محترم ایشان ، معاون محترم سازمان بازرسی کل کشور،رییس محترم امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و... ، تجارب سازمانهای موفق در حوزه سلامت اداری ارائه خواهد شد.
در این همایش گزارش فعالیت های سلامت اداری و نیز سیاستها و برنامه های سال آتی برای بازرسین سلامت اداری و نیز مدیران و کارشناسان با هدف هم افزایی اقدامات تشریح خواهد شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید