اخبار

نظارت و بازرسی از استان کرمان

نظارت و بازرسی از استان کرمان
آقای صالح  رئیس گروه بازرسی دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون ،کار رفاه اجتماعی اعلام نمودند.در ادامه برنامه های بازرسی از ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ها تیم بازرسی و نظارت وزارت متبوع متشکل از نمایندگان واحدهای تخصصی ذیربط به سرپرستی دفتر مدیریت عملکرد این هفته عازم استان کرمان خواهد شد تا ضمن آشنایی با اقدامات انجام شده در طی یک سال گذشته، وضعیت عملکرد آن اداره کل را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
در این بازدید پنج روزه؛ عملکرد کلیه واحدهای اداره کل و همچنین بخش های مهمی از ادارات تابعه در خصوص چگونگی تحقق شاخص ها و مقایسه برنامه های پیش بینی و عملکرد در هر یک از حوزه های تخصصی از سوی کارشناسان اعزامی و همچنین نحوه فعالیت پاسخگویی به شکایات مردمی و ارباب رجوع مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد گرفت.
در پایان این ماموریت جلسه ای با حضور مدیرکل استان و سایر مدیران ادارات تابعه استانی و گروه اعزامی تشکیل تا اهم اقدامات انجام شده د طی یک سال گذشته شامل نقاط قوت و ضعف مورد شناسایی و بررسی و راهکارهای لازم جهت بهبود و ارتقاء عملکرد به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد.
بر اساس بازدید به عم آمده و همچنین مستندات و شاخص های تعیین شده گزارشی مبسوطی از عملکرد استان توسط سرپرست گروه بازرسی تهیه تا جهت استحضار و صدور اوامر مقتضی تقدیم مقام عالی وزارت شود.
۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید