اخبار

همایش آموزشی بازرسین سازمان بهزیستی کشور

همایش آموزشی بازرسین سازمان بهزیستی کشور
قای شریعت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع در سفری یک روزه (سه شنبه 18 آذر 1393 روز جهانی مبارزه با فساد) به استان فارس در همایش آموزشی بازرسین سازمان بهزیستی کشور که به همت دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور برگزار شده بود، شرکت و ضمن بررسی تجارب و نقطه نظرات بازرسین ،سیاستها و برنامه های حوزه سلامت اداری را بیان نمود.

در ادامه ، در جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس پس از استماع نظرات همکاران اداره کل استان راجع به موضوعات مرتبط با مدیریت عملکر از جمله ارزیابی عملکرد، پاسخگویی به شکایات، بازرسی و سلامت اداری ، به بیان سیاستها و چالش های فراروی این مسائل پرداختند.

همچنین در عصر همین روز در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمانهای وابسته وزارتخانه شرکت و راجع به مسائل مرتبط با حوزه سلامت اداری، پاسخگویی به شکایات ، تکریم ارباب رجوع و ارزیابی عملکرد به بیان برنامه ها ی وزارت تبوع پرداختند.تاکید بر هماهنگی بیش از پیش سازمانهای وابسته در مسیر تحقق اهداف وزارت متبوع تاکید شد.

در این جلسه با دعوت از معاون بازرس کل تعون کار و رفاه اجتماعی (آقای امیری)و سر بازرس(آقای محمودی) سازمان بازرسی کل کشور ، از نقطه نظرات ایشان راجع به سلامت اداری و کنوانسیون مربوطه استفاده شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید