اخبار

ارتقاء شفافیت در تمامی بخش‌ها یکی از سیاست‌های مهم وزارتخانه است.

معاون دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: ارتقاء شفافیت در تمامی بخش ها یکی از سیاست های مهم وزارتخانه است

معاون دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: ارتقاء شفافیت در تمامی بخش ها یکی از سیاست های مهم وزارتخانه است

معاون دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: ارتقاء شفافیت در تمامی بخش ها یکی از سیاست های مهم وزارتخانه است.

نهمین جلسه شورای هماهنگی مدران دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ظهر روز چهارشنبه هفدهم آذرماه ماه با حضور معاون و کارشناس دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، شیرخانی رییس شورای هماهنگی مدیران و کلیه اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.
لطفی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همدلی مدیران دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ایلام گفت: هماهنگی و هم افزایی مدیران تابعه ایلام در خدمت رسانی به مردم بسیار مطلوب است که این امر باعث رضایتمندی جامعه هدف از دستگاه‌های تابعه در استان شده است.
وی گفت: هدف واحد نظارتی از بازرسی و ارزیابی در درجه اول شناسایی مشکلات و موانع سازمانی استانها، شناسایی و رفع تنگناها و تلاش در جهت راهنمایی، مشاوره و هم چنین رفع این موانع و ارتقاء عملکرد دستگاهها و بهبود فرآیند ارائه خدمت به جامعه هدف است .
لطفی تصریح کرد: در سفرهای استانی ملاقات مردمی انجام خواهد گرفت که در این ملاقات ها ضمن گفت و گو با مراجعین، مسایل و مشکلات جامعه هدف را مورد بررسی و دستورات لازم جهت رسیدگی و حل مسائل مطرح شده را به دستگاه های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام صادر خواهد شد.
وی ادامه داد: برگزاری دیدارهای چهره به چهره در استان های کشور با مردم، بستر ارتباط موثر جهت تحقق این امر را فراهم می کند
وی تصریح کرد: یکی دیگر از مهمترین سیاست‌ها در وزارت مردم به ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات معیشتی مردم دانست که با اجرای برنامه جامع مبارزه با فساد و ابلاغ رییس جمهوری بتوانیم به سمت رفاه اجتماعی مورد قبول حرکت کنیم .
لطفی ادامه داد: ارتقاء شفافیت در تمامی بخش ها یکی از سیاست های مهم وزارتخانه است، که بنابر اعلام دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور، ستاد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در ارزیابی دور هشتم، رتبه نخست شفافیت و خدمات الکترونیک را در بین ۱۶۳ دستگاه و سازمان به دست آورده است.
در ابتدای این جلسه شیرخانی مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه ضمن ارائه گزارش کاملی از مهم ترین اقدامات کلیه دستگاه های تابعه، وحدت و همدلی و انسجام مجموعه حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور پیش رو را دلیل موفقیت دستتگاه های تابعه عنوان کرد و گفت: امروز این وحدت و همدلی باعث هم افزایی در انجام کارها شده است.
شیرخانی ادامه داد: خوشبختانه همدلی و همگرایی بین اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارتخانه در استان بسیار مناسب است و به واسطه این امر، اقدامات خوبی در استان انجام شده و عملکرد دستگاه های این مجموعه ها قابل تقدیر است.
وی تصریح کرد: بخش اعظمی از افراد جامعه ، از طیف ها و طبقات مختلف اجتماعی از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره مند هستند که این امر نشان می دهد، گروه زیادی از مردم با این وزارتخانه در ارتباط هستند.
شیرخانی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پویاترین وزارتخانه از لحاظ کمی و کیفی است و وزارت رفاه از بدو تولد تا پس از مرگ با جامعه هدف ارتباط دارد.
در ادامه کلیه مدیران به ارائه مهم ترین مسائل، مشکلات و چالش های پیشرو دستگاه های خود پرداختند و مواردی به تصویب اعضاء رسید.

وریم.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید