اخبار

دهمین جلسه کمیته شفاقیت وزارت متبوع در تاریخ 1400/04/8 در ساختمان مرکزی وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست شجاعی برهان برگزار شد، میرزایی معاون امور اقتصادی، افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی، فرخی رییس امور سلامت اداری و دبیرخانه هیئت عالی نظارت سازمان اداری و استخدامی، رشیدی معاون بازرس کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور و سایر اعضای کمیته و نمایندگان سازمان های تابعه حضور داشتند. در ابتدای جلسه رفیعی دبیرکمیته گزارشی از اقدامات دبیرخانه کمیته در خصوص پیگیری اجرای قانون جامع حدنگار(کاداستر) ارائه نمود. در ادامه رضوی رئیس مرکز فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری مطالبی را در خصوص کسب رتبه اول وزارت متبوع در امور شفافیت توسط شورای فناوری اطلاعات دولت بیان نمود. سپس نمایندگان سازمان های تابعه گزارشی از وضعیت املاک و ثبت اطلاعات آنها در سامانه املاک ارائه نمودند.

در ادامه فرخی حدود انتظارات از دستگاه های اجرایی در خصوص استقرار شفافیت و نقش آن در پیشگیری از بروز فساد و توجه به نظارت عمومی مردم نکات کلیدی  را بیان نمود.

در پایان رشیدی بر اخذ سند تک برگ برای کلیه املاک و نیز تدوین برنامه نظارت و بازرسی سالانه سازمان بازرسی کل کشور از مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید نمود.

۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید