اخبار

نهمین جلسه کمیته شفافیت وزارت متبوع در تاریخ 99/12/20 برگزار شد.

نهمین جلسه کمیته شفافیت به ریاست شجاعی برهان و حضور اکثریت اعضا با دستور کار ارائه گزارش نقاط قوت و ضعف اقدامات سازمانهای تابعه (دارای شرکت وابسته) در اجرای نقشه راه شفافیت، توسط معاون محترم امور اقتصادی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه شجاعی برهان ضمن تبریک مبعث رسول اکرم(ص)، از فعالیت مثبت معاونت امور اقتصادی تشکر نموده و برلزوم تبعیت کلیه سازمان ها و شرکت های تابعه از معاونت مذکور و ضرورت اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص تلاش مستمر تا اتمام دولت دوازدهم تاکید نمود.

در ادامه رفیعی به عنوان دبیر کمیته دستور کار جلسه را اعلام نموده و بر اجرای پیشنهادهای سازمان بازرسی کل کشور در زمینه اجرای قانون جامع حدنگار و صدور اسناد تک برگی اموال غیرمنقول وزارت متبوع و ضرورت هماهنگی و یکپارچگی در این خصوص، تاکید کرد.

سپس میرزایی معاون امور اقتصادی ضمن تشکر از مجموعه های شستا، صندوق بازنشستگی، صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از پیشرفت برنامه شفافیت در سازمان های تابعه دارای شرکتهای وابسته اظهار رضایت نمود و اعلام کرد سود بنگاه ها در سال 99 به شکل قابل توجهی افزایش یافته است.

در ادامه مردانی مدیرکل ارزیابی و نظارت معاونت اقتصادی در خصوص دستور کار جلسه و وضعیت اجرای مصوبات هشتمین جلسه کمیته شفافیت (ثبت اطلاعات املاک در سامانه جامع املاک، برگزاری مجامع، اجرای نقشه راه شفافیت و تهیه گزارش حسابرسی در صورت های مالی سال 99 و ثبت آن در کدال) موارد را تشریح کرد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید