اخبار

ششمین نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی جامعه نظارت و بازرسی دولت (بازرسی ویژه دفتر رئیس جمهور) در مورخ 99/12/23 برگزار شد.

ششمین نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی جامعه نظارت و بازرسی دولت (بازرسی ویژه دفتر رئیس جمهور) در مورخ 99/12/23 برگزار شد.

نشست دوره­ای تخصصی مدیران کارگروه فرهنگی و اجتماعی با محورهای تبادل نظر و هم­اندیشی و همکاری در پیشبرد برنامه­های نظارت و بازرسی ویژه رئیس جمهور و ارائه آخرین گزارش چالش ها و آسیب های پیش روی وزارتخانه های عضو و راه­های مبارزه با فساد، به ریاست سعادت شریعتی و میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در این نشست سعادت شریعتی بر رشد و توسعه و ارتقای خدمت رسانی توسط دفاتر بازرسی دستگاههای اجرایی و راهبری و هدایت دفاتر مزبور و نیز ضرورت انسجام و هم افزایی دفاتر در پیشبرد امور تاکید نمود.

همچنین باتوجه به انتصاب سعادت شریعتی به سمت معاون امور سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بازرسی ویژه دفتر رئیس جمهور، رزم­جو مدیرکل جدید بازرسی نهادهای فرهنگی و اجتماعی، به اعضاء کارگروه معرفی گردید.

در جلسه مذکور لطفی، معاون دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات گزارشی از مهم­ترین اقدامات وزارت متبوع در امور سلامت اداری و شفافیت و چالش­های موجود ارائه نمود.

در جلسه کارگروه علاوه بر وزارت متبوع، مدیران بازرسی وزارتخانه­های آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ورزش و جوانان و بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان تأمین اجتماعی حضور داشتند و مهم ترین دستاوردها و چالش های پیش روی حوزه خود را تشریح نمودند.

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید