اخبار

تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد در وزارت دادگستری در یازدهمین جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد در مورخ 99/12/17 ، امضا شد .

بنا به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در راستای اهداف مرجع ملی کنوانسیون بین المللی مبارزه با فساد به منظور برقراری تعامل میان مرجع مذکور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گسترش همکاری ها و هم فکری ها، تفاهم نامه همکاری مشترک در حضور آوایی وزیر دادگستری و اعضای شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد به امضای محمود حکمت نیا ( معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع مبارزه با فساد وزارت دادگستری) و سید ضیاءالدین شجاعی برهان (مشاور عالی وزیر و رییس کمیته سلامت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی) رسید.

 موضوع تفاهم نامه عبارت است از:

- همکاری بین دستگاهی در زمینه پیشگیری و مبارزه با فساد اداری و تقویت سلامت اداری از طریق استقرار شفافیت.

- ارایه پیشرفت ها و تحولات حوزه شفافیت و تقویت سلامت اداری در سطح وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نهادهای بین المللی مربوطه در قالب گزارش های کشوری با هماهنگی وزارت امور خارجه و در چارچوب قوانین و مقررات مصوب.

- شناسایی رویه های مطلوب مرتبط بارفع چالش ها و خلاءهای شفافیت در سطح وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی.

همچنین در این جلسه گزارشی از مهم ترین اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط رومیانی معاون امور مجلس ، حقوقی و استان ها و رفیعی مدیرکل دفتر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و دبیر
کمیته های شفافیت و سلامت اداری ارائه گردید. 

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۶:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید