اخبار

دهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست آقای شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور آقایان میدری معاون رفاه اجتماعی و لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران و اعضای کمیته در مورخ 11/29/ 99 برگزار گردید.

دهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست آقای شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور آقایان میدری معاون رفاه اجتماعی  و لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران و اعضای

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، آقای شجاعی برهان رئیس کمیته، اقدامات ارزشمند مبارزه با فساد در بعد از انقلاب در کشور را برشمردند، سپس جلسه وارد دستور کار شد ؛  آقای میدری  گزارشی از گلوگاههای شناسایی شده، راهکارهای رفع گلوگاهها و دستاوردهای اقدامات اصلاحی را در 6 بخش مطرح کردند.

سپس گلوگاههای بانک رفاه کارگران در 16 محور توسط آقای لله گانی (مدیر عامل بانک رفاه کارگران )و آقای سیفی (مدیر امور نظارت بانک) با ارائه راهکارهای اصلاحی و دستاوردهای حاصله بیان گردید.

در ادامه هر یک از اعضای کمیته به بیان نظرها و سؤالات خود از مطالب ارائه شده پرداخته و پاسخ لازم توسط آقایان میدری و لله گانی و ارائه گردید.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید