اخبار

نهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست سید ضیاء الدین شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور نمایندگان شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و معاونت رفاه اجتماعی و اکثریت اعضای کمیته در تاریخ 99/11/08 برگزار گردید.

نهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست سید ضیاء الدین شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور نمایندگان شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و معاونت رفاه اجتماعی و اکثر
نهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال جاری با دستور کار تشریح اقدامات پیرامون شناسایی و اولویت بندی گلوگاه های فساد خیز، اجرای راهکارهای اصلاحی، نتایج و دستاوردهای آن در سال 1398 شرکت سرمایه گذاری شستا و معاونت امور رفاه برگزار گردید. در ابتدا پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم رویا رفیعی مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت به حاضرین به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) مادر گرامی حضرت عباس(علیه السلام) دستور کار جلسه را قرائت نمود. درادامه محمود ملکوتی خواه و محسن طالع زاری نمایندگان شرکت شستا به تشریح اقدامات پیرامون شناسایی و اولویت بندی گلوگاه های فساد خیز، اجرای راهکارهای اصلاحی، نتایج و دستاوردهای آن در سال 1398 پرداختند. سپس هر یک از اعضای کمیته به بیان نظرها و سؤال های مطروحه از مطالب ارائه شده توسط نمایندگان شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی پرداخته و پاسخ لازم از سوی نمایندگان شرکت ارائه گردید. پس از آن یوسف بیگی نماینده معاونت امور رفاه گزارش مختصری در رابطه با عملکرد سامانه رفاه ایرانیان و نحوه پرداخت و میزان یارانه و بسته های معیشتی به جامعه هدف توضیحاتی ارائه نمود و ارائه گزارش معاونت امور رفاه در خصوص تشریح اقدامات پیرامون شناسایی و اولویت بندی گلوگاه های فساد خیز و اجرای راهکارهای اصلاحی معاونت مذکور به دلیل کمبود وقت به جلسه بعد موکول گردید. در پایان جلسه شجاعی برهان رئیس کمیته مطالبی در خصوص اهتمام و درک مدیران از وظایف یکدیگر و ایجاد تعامل و همدلی در خصوص اجرای مأموریت های محوله بیان کرد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید