اخبار

دبیر کمیته و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد تشریح کرد؛ صعود 8 پله ای و رشد 10 درصدی در ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سال 98نسبت به 97

دبیر کمیته و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد تشریح کرد؛ صعود 8 پله ای و رشد 10 درصدی در ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سال 98نسبت به 97
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویا رفیعی، با تشریح جزییات نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 این وزارتخانه از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: در راستای استقرار و اجرای نظام مدیریت عملکرد و ماده 3 آیین نامه اجرایی مواد 81 و82 قانون مدیریت خدمات کشوری و اجرای دستورالعمل های مرتبط در خصوص ارزیابی عملکرد سالانه ، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همانند سایر دستگاه های اجرایی مشمول ماده فوق، موظف است هر ساله با مشارکت واحدهای ستادی و سازمان های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری عملکرد فعالیت ها و اقدامات خود را در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی کرده و سپس از طریق سامانه ارزیابی عملکرد دولت به سازمان اداری و استخدامی کشور گزارش نماید.
رفیعی تصریح کرد: به منظور کسب نتایج مطلوب، نشست های تخصصی با هریک از معاونت ها، سازمان ها و دفاتر تخصصی وزارتخانه و سازمان امور اداری و استخدامی کشور برگزار شد که پس از بررسی های انجام شده نتایج مذکور از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور در اختیار دستگاه ها و سازمان ها قرار گرفت.
رفیعی افزود: نتایج ارزیابی های انجام شده از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور نشان می دهد در بعد شاخص های اختصاصی خوشبختانه همه معاونت ها و دفاتر تخصصی مشمول ارزیابی، در سطح عالی ارزیابی شده اند و در همین راستا معاونت امور تعاون با 97.6 درصد تحقق توانست رتبه نخست را در میان معاونت ها و دفاتر تخصصی این وزارتخانه کسب کند .
به گفته رفیعی همچنین دفتر امور بین الملل با 23 درصد رشد در شاخص های اختصاصی دارای بهبود عملکرد بوده و از نظرمیزان تغییرات در رتبه اول قرار گرفته است. همچنین معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال با ارتقاء سطح، افزایش درصد تحقق برنامه ها و رشد قابل توجه شاخص های اختصاصی و عمومی مرتبط در ارزیابی عملکرد سال 1398 نیز قابل تقدیر است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه هر چهار سازمان تابعه مشمول ارزیابی در سال 98نسبت به سال 97 بهبود عملکرد داشته و در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سازمان آموزش فنی و حرفه ای رتبه اول و سطح خوب را در بین سازمان های تابعه مشمول ارزیابی کسب نموده اند .
رفیعی ادامه داد : جا دارد در اینجا از نقش بسیار چشمگیر سازمان تامین اجتماعی در ارتقاء درصد تحقق برنامه ها در سطح وزارتخانه با رشد 31 درصدی نیز یاد کنم که از نظر میزان رشد در کل دستگاه رتبه نخست را دارد.
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید