اخبار

ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور کبیری معاون امور تعاون و اکثریت اعضای جلسه در تاریخ 99/7/30 برگزار گردید.

ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال 99 به ریاست شجاعی برهان مشاور وزیر و رئیس کمیته و با حضور کبیری معاون امور تعاون و اکثریت اعضای جلسه در تاریخ 99/7/30 برگزار گردید.

ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سال جاری با دستور کار تشریح اقدامات پیرامون شناسایی و اولویت بندی گلوگاههای فساد خیز، اجرای راهکارهای اصلاحی، نتایج و دستاوردهای آن در سال 1398 معاونت امور تعاون و ارائه گزارش برنامه ها و عملکرد مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در شش ماهه اول سال جاریی ،برگزار گردید.

در ابتدای جلسه شجاعی برهان رئیس جلسه، ضمن تبریک کسب رتبه سوم در شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجائی در سال 98 این وزارتخانه را از معدود دستگاه هایی برشمرد که مدیران و کارکنان آن علاوه بر تلاش شبانه روزی به جد پیگیری امور مربوط به مخاطبین هستند و خواستار ادامه روحیه تعامل و همکاری بین بخشی تاکید داشتند. در ادامه جلسه کبیری معاون امور تعاون و مدیران زیرمجموعه معاونت به تشریح اقدامات پیرامون شناسایی و اولویت بندی گلوگاه های فساد خیز، اجرای راهکارهای اصلاحی، نتایج و دستاوردهای آن در سال 1398 پرداختند. پس از آن نمایندگان اندیشکده شفافیت برای ایران نیز گزارشی از پروژه تدوین شاخص شفافیت شرکت‌های تعاونی را به سمع اعضا رساندند.در خاتمه رفیعی دبیر کمیته مذکور ضمن ارائه توضیحات در خصوص نتایج ارزیابی عملکرد سال 98 و تبریک به معاونت امور تعاون به دلیل کسب رتبه برتر در زمینه بیشترین درصد تحقق شاخص های اختصاصی در ستاد، خواستار اعلام نظر صریح کارشناسی در زمینه شکایات تعاونی ها و کنترل دقیق مدارک برای تشکیل تعاونی ها شد.

با توجه به طولانی شدن جلسه و حسب پیشنهاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، دستور کار دوم جلسه(ارائه گزارش برنامه ها ی سال 99 و عملکرد شش ماهه اول سال جاری مرکز در خصوص وظایف کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مرتبط با مرکز) به جلسه بعد کمیته موکول گردید.

پس از پایان سخنان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد انتخاب بازرس دوم سلامت اداری اداره کل پشتیبانی به رأی گذاشته شد که مورد تائید اعضای کمیته قرار گرفت.

۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید