اخبار

نشست مرجع ملی کنوانسیون بین المللی مبارزه با فساد ودفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تاریخ 99/7/8 در ساختمان مرکزی وزارت دادگستری برگزار گردید.

به استناد بند ج ماده 1 آیین نامه مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد، نشستی مشترک با حضور مدیران و کارشناسان مرجع ملی کنوانسیون و دفتر مدیریت عملکرد وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی در تاریخ
 99 /7/ 8 در محل وزارت دادگستری برگزار گردید. در این نشست، عباسی، مدیرکل مرجع ملی کنوانسیون، ضمن ارائه شرحی از وظایف و اختیارات مرجع و ترسیم دورنمایی از فعالیت آن اداره کل بر حسب موازین قانونی، بر ضرورت همکاری های بین بخشی در پیشگیری و مبارزه با فساد تاکید کرد .
در ادامه، رویا رفیعی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی ضمن اشاره به گستره وسیع فعالیت های وزارت کار به علت داشتن مراجعات مردمی بسیار و وجود سازمان های تابعه فراوان بر مبنایی بودن مباحث مبارزه با فساد در وزارت متبوع شان تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد که مهم ترین اقدامات وزارت کار در زمینه مبارزه با فساد ، تشکیل کمیته سلامت اداری بر مبنای دستورالعمل های مرتبط سازمان اداری و استخدامی، ایجاد سامانه های شفافیت در سطح وزارت کار و سازمان های تابعه آن از جمله صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی و برنامه هایی جهت ارزیابی سامانه های شفافیت اداری وزارت کار توسط سازمان های مردم نهاد بوده است .
در پایان، مقرر شد که در جلسه بعدی، تفاهم نامه مشترک که توسط مرجع ملی کنوانسیون آماده شده است؛ به امضای طرفین برسد.

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید