اخبار

دومین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در روز سه شنبه مورخ 99/7/8 به ریاست آقای لطفی معاون دفتر مدیریت عملکرد و با حضور اکثریت اعضای کمیته مزبور برگزار گردید.

در ابتدا آقای لطفی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس دستور کار جلسه را قرائت نمودند، ایشان ضمن اشاره به عملکرد جلسات برگزارشده کمیته اصلی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم از ابتدای سالجاری تاکنون، به اهمیت موضوع اثربخشی اقدامات انجام شده در راستای اجرای راهکارهای اصلاحی گلوگاه های فساد خیز پرداخته و بیان کردند از اولویت های دستور کار جلسات کمیته مزبور در سالجاری بیان دستاوردهای معاونت ها و سازمان های تابعه می باشد که با دعوت از معاونین محترم وزیر و رؤسای سازمان های تابعه مطابق برنامه زمانبندی این امر میسر خواهد گردید.

در ادامه جلسه ضمن تأکید آقای صادقی(معاون دفتر مدیریت عملکرد) بر اهمیت نقش بازرسان سلامت اداری در پیشگیری وقوع تخلف و لزوم ارتباط تنگاتنگ با دفتر مدیریت عملکرد، بازرسان سلامت اداری معاونت های روابط کار، رفاه اجتماعی، امور تعاون و مدیریت توسعه مدیریت و منابع به تشریح وضعیت و اقدامات معاونت خود در ارائه طرح پیشنهادی جهت رفع یا کاهش گلوگاه های فساد خیز شناسایی شده به ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی پرداختند.

در ادامه جلسه نتایج ارزیابی عملکرد سال 98 بازرسان سلامت اداری ستاد توسط آقای ذبیحی ارائه و اهم نقاط قوت و نواقص عملکردی بازرسان مزبور در سال مورد ارزیابی تشریح گردید و در ادامه مطالبی در خصوص شیوه نامه تدوین شده نحوه امتیاز دهی به معیارهای ارزیابی عملکرد بازرسان موضوع ماده 91 ق. م.خ.ک در راستای اجرای ماده 23 دستورالعمل مربوطه و فرمت ارائه پیشنهاد های واحد های ستادی جهت تدوین چک لیست نظارت بر گلوگاه های فساد خیز شناسایی شده در راستای اجرای تبصره 2 ماده 9 دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 ق.م.خ. توسط خانم اقتدارنسب به سمع حاضرین رسید

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید