اخبار

دهمین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در روز سه شنبه مورخ 1/11/98 در سالن کنفرانس طبقه دهم ساختمان شهید بهشتی برگزار گردید.

دهمین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در روز سه شنبه مورخ 1/11/98 در سالن کنفرانس طبقه دهم ساختمان شهید بهشتی برگزار گردید.

جلسه مزبور با حضور بهروز لطفی معاون دفتر مدیریت عملکرد و رئیس کمیته کارشناسی سلامت اداری وزارت متبوع، اعضای کمیته مزبور (بازرسان سلامت اداری ستادی) و نمایندگان کمیته های سلامت اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های آموزش فنی و حرفه ای کشور، بهزیستی و تأمین اجتماعی برگزار گردید.

در این جلسه لطفی ضمن بیان توضیحات کلی پیرامون منشور و مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری، تقسیم وظایف مواد مصوبه مذکور جهت اجرایی شدن آن اظهار داشت: در سال جاری نیز همانند سال گذشته مقرر است بازرسی از واحدهای عملیاتی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، آموزش فنی و حرفه ای، بهزیستی و تأمین اجتماعی (4 واحد از هر سازمان/ اداره کل) بر اساس برنامه زمان بندی تدوین شده و چک لیست ذی ربط انجام و گزارش آن به سازمان های مربوطه ارسال گردد. در این راستا نظرسنجی از مراجعین در خصوص میزان رضایت از خدمات رسانی واحد بازرسی شونده در فرایند بازرسی ها ضروری می باشد.

در ادامه حمیدرضا رسولی رئیس گروه بازرسی و سلامت اداری دفتر مدیریت عملکرد به تشریح شاخص های سنجش میزان اجرای مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری و بیان دستورالعمل انجام بازرسی ها و امور پشتیبانی پرداخت.

در پایان اعضای کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت متبوع و نمایندگان سازمان های تابعه به بیان نقطه نظرات و پیشنهاد های خود پرداختند.

 
۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید