اخبار

​پناه: چشنواره شهید رجایی فرصتی برای خوداتکایی و خودباوری کارمندان است

​پناه: چشنواره شهید رجایی فرصتی برای خوداتکایی و خودباوری کارمندان است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی ، "غلامرضا پناه " معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس کمیته عملکرد گفت : همدلی و همراهی کارکنان و همکاران عزیز باعث شده است که رتبه وزارتخانه نسبت به سال گذشته در بین دیگر وزارتخانه‌ها ارتقا یابد.
وی افزود: جشنواره شهید رجایی به نام شخصیتی صادق، پاک و عملگرا نامگذاری شده است کسی که خدمات ماندگاری به جای گذاشت.
پناه ادامه داد: پس براساس اینکه این جشنواره مزین است به نام فردی شهید و خدمتگزار و باصداقت و با ایمان، کسانی که در این جشنواره معرفی می‌شوند باید شخصیتی مانند شهید رجایی داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی اظهار داشت: ارزیابی عملکرد بازخوردی از زحمات و خدمات صادقانه همکاران در سطوح مختلف با اهدافی از قبل تعیین شده است ، البته با علم به اینکه دستگاه‌ها در وزارتخانه با ماموریت‌های مختلفی که دارند کارهای متفاونی را خصوصا در ارتباط مستقیم با مردم انجام می‌دهند .
پناه با اشاره به اینکه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همکارانی پرتلاش، صدیق، سختکوش و مردمی داریم، تصریح کرد: در این مسابقه از کسانی که با سختکوشی بیشتر توانستند در جایگاه بالاتر قرار بگیرند تجلیل می‌کنیم، برای کسانی که رتبه نیاورند خوداتکایی و خودباوری ایجاد می‌شود تا توانایی خود را بشناسند و برای سال‌های بعد تلاششان را بیشتر کنند.
وی با اشاره به اینکه جشنواره امسال دو سطح دارد، توضیح داد: امسال هم از کسانی که بیشترین نقش را ایفا می‌کنند تقدیر می‌کنیم و هم از کسانی که در حوزه‌های مختلف برتر اعلام شده اند، تجلیل می شود.
وی با اشاره به اینکه با تلاش کارکنان رتبه وزارتخانه در ارزیابی سال ۹۷ از سطح متوسط به خوب رسیده است اسامی رتبه‌ها و ادارات برتر را معرفی و خاطرنشان کرد : از میان سازمان‌های تابعه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اول و سازمان بهزیستی کشور دوم شد. در وزارتخانه نیز معاونت روابط کار رتبه اول، معاونت امور تعاون دوم و معاونت رفاه اجتماعی سوم شدند.
معاون توسعه مدیریت و منابع افزود: فارغ از ترکیب جشنواره مرسوم بوده معاونت‌هایی که رشد چشمگیر داشته اما رتبه نداشتند مورد تشویق قرار بگیرند که بر این اساس معاونت فرهنگی و اجتماعی با ۲۰ درصد رشد نسبت به سال گذشته تشویق می‌شود. در بحث شاخص‌های عمومی مرکز فناوری اطلاعات، دفتر مدیریت عملکرد معاونت توسعه منابع، مرکز آمارو دبیرخانه رسیدگی به تخلفات اداری و روابط عمومی برتر شدند.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید