اخبار

هشتمین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت متبوع در تاریخ 12/09/98 در سالن اجتماعات طبقه اول ساختمان مرکزی برگزار گردید.

هشتمین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت متبوع در تاریخ 12/09/98 در سالن اجتماعات طبقه اول ساختمان مرکزی برگزار گردید.
هشتمین جلسه کمیته کارشناسی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم روز سه شنبه مورخ98/9/12 با حضور رفیعی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، لطفی رئیس کمیته کارشناسی معاون دفتر مدیریت عملکرد به همراه اعضای کمیته مذکور در سالن اجتماعات طبقه اول ساختمان مرکزی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه لطفی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، ضمن اشاره به کسب رتبه برتر کشوری وزارتخانه در شاخص سلامت اداری به خطیر بودن وظایف بازرسان سلامت اداری و ضرورت شناسایی گلوگاه های فساد خیز در بازرسی ها اشاره کرد و اظهار داشت؛ بر اساس مصوبات جلسات پیشین کمیته کارشناسی، بازرسان سلامت اداری در چارچوب وظایف محوله، بازنگری گلوگاه های فسادخیز و به روز رسانی بانک اطلاعاتی واحدهای تحت نظارت خود را بر عهده داشته و باید در انجام آن تلاش نمایند. همچنین هریک از ادارات کل یا دفاتر زیر مجموعه معاونت ها، یکی از گلوگاههای فسادخیز دارای اولویت را در قالب فایل پروژه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گزارش نمایند. وی خاطر نشان کرد؛ اثر بخشی رفع گلوگاههای فسادخیز از طریق اجرای راهکارهای اصلاحی آن دارای اهمیت بوده و در راستای دست یابی به اثربخشی مطلوب، پروپوزال سنجش فساد تهیه و اجرای آن در دست اقدام است.
در ادامه رویا رفیعی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد اظهار داشت؛ بازرسان سلامت اداری چشم و گوش دستگاه هستند و انتظار می رود در زمینه پیشگیری و اقدامات پیشگیرانه بطور صد درصدی فعالیت نمایند. شناسایی گلوگاههای فسادخیز در واحدها دارای اهمیت ویژه بوده و لازم است بازرسان سلامت اداری به محتوای فعالیت ها ورود کرده و گزارش آن را به دفتر مدیریت عملکرد ارائه نمایند. در خاتمه، حضار به تشریح دیدگاه و نظرات خود در خصوص مطالب ارائه شده پرداخته و امتیاز و نواقص عملکرد بازرسان در شش ماهه اول سال جاری توسط خانم جعفرنژاد ارائه و جمع بندی شد.
۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید