اخبار

نشست «کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی جامعه نظارت و بازرسی دولت»

نشست «کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی جامعه نظارت و بازرسی دولت»
نشست «کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی جامعه نظارت و بازرسی دولت» روز سه شنبه 14 آبان با حضور مدیران ارشد بازرسی وزارتخانه ها و سازمان های اقتصادی، مالی و نظارتی در محل سالن کنفرانس شستا برگزار شد.
نشست «کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی جامعه نظارت و بازرسی دولت » روز سه شنبه 14 آبان با حضور مدیران ارشد بازرسی وزارتخانه ها و سازمان های اقتصادی، مالی و نظارتی برگزار شد.
در این نشست یک روزه که به میزبانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و در محل سالن کنفرانس شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و با حضور برخی مدیران کل بازرسی وزارتخانه ها برگزار گردید ، هر یک از مدیران ارشد بازرسی وزارتخانه ها گزارش دستاوردها و اقدامات دستگاه خود در رابطه با موضوع مقابله با فساد را ارائه نمودند.
رؤیا رفیعی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ابتدای تشریح اقدامات انجام شده در رابطه با مقابله با فساد گفت :
ما از ابتدای سال جاری تا کنون مرتباً در حال بازنگری قوانین مرتبط با موضوع مقابله با فساد هستیم. وی همچنین خاطر نشان کرد که دو موضوع مهم مدیریت تعارض منافع و شفافیت از تکالیفی هستند که بر اساس دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولویت کاری قرار گرفته است و در حال حاضر به دنبال شناسایی مصادیق این دو موضوع مهم در همه واحدهای ستادی و ا جرایی بخصوص در حوزه های روابط کار و امور تعاون هستیم که تا پایان سال نتایج اقدامات انجام شده اعلام خواهد شد. ایشان در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده جهت عملیاتی نمودن برنامه هشتم جامع اصلاح نظام اداری" ارتقای پاسخگویی، شفافیت و مقابله با فساد در نظام اداری" در محورهای پیشگیری، نظارت و مقابله با فساد اداری پرداختند.
همچنین اظهار داشتند : از اهم اقدامات سالجاری کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راهبری برنامه های عملیاتی سلامت اداری و شرح وظایف 10 گانه کمیته مزبور در کلیه سازمان ها و شرکت های تابعه وزارتخانه می باشد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید