اخبار

پایان تیرماه ۹۸ فرآیند نهایی ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی کشور به اتمام می رسد

پایان تیرماه ۹۸ فرآیند نهایی ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی کشور به اتمام می رسد
نشست مربوط به انجام هماهنگی فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با حضور معاونین و برخی از روسای امورهای تخصصی سازمان اداری و استخدامی کشور، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ارزیابی کننده شاخص های عمومی در محل سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور در این نشست که به منظور ایجاد هماهنگی و همچنین وحدت رویه اجرایی در فرایند ارزیابی از سوی ارزیابی کنندگان شاخص های عمومی و اختصاصی برگزار شد، دکتر علاءالدین رفیع زاده، معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد که نقاط ضعف و قوت عملکرد به دستگاههای اجرایی باید منعکس شود.

وی همچنین به ارائه راهکارهای سازنده در گزارشات نهایی ارزیابان، برای بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی کشور اشاره کرد و گفت: باید به نحوی برنامه ریزی شود که نتایج ارزیابی ها منطبق بر واقعیت و قابل دفاع باشد.

در ادامه گزارشی از روند عملکرد دستگاه های اجرای کشور طی سال‌های ۱۳۹۴ لغایت ۱۳۹۶ از سوی آقای کریمی، سرپرست امور مدیریت عملکرد و ارتقای فرهنگ سازمانی ارائه شد.

در این گزارش به نکات مهم و قابل تاملی برای رعایت از سوی ارزیابی کنندگان و برنامه زمانبندی فرآیند ارزیابی عملکرد سال۱۳۹۷ اشاره شد.

بر اساس زمانبندی ارائه شده، لازم است ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاههای اجرایی کشور باید به گونه‌ای انجام شود که حداکثر تا پایان تیرماه ۹۸ فرآیند نهایی ارزیابی به اتمام برسد.
۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید