اخبار

جلسه هماهنگی بازرسی فضای عمومی استان آذربایجان شرقی

جلسه هماهنگی بازرسی فضای عمومی استان آذربایجان شرقی
رئیس اداره نظارت و بازرسی سلامت اداری و مسئول تیم بازرسی از فضاهای عمومی وزارت که به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد استانها به همراه تیم اعزامی از سوی وزارت به آذربایجان شرقی سفر کرده بود با اشاره به اهداف بازرسی افزود: در این ارزیابی ها عملکرد ادارات در بخشهای مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.
حاجی وند با بیان برنامه ها و از انتظارات وزارت افزود: در انجام پیگیری های صورت گرفته علاوه بر مستندات و اقدامات مهمترین چالش های پیش روی دستگاهها در استان نیز بررسی می گردد.
وی با اشاره به اینکه بازرسی ها در دو حوزه ادواری از واحدهای حوزه های تخصصی ستادی و ادارات تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز تیم بازرسی فضای عمومی از سازمانهای تابعه صورت خواهد گرفت تصریح کرد مبنای بازرسی و شیوه های ارزیابی از استانها با بازنگری و اصلاح در بازرسی ها با شیوه های جدید صورت خواهد گرفت و براین اساس اولویت ها و مهم ترین کارها مشخص شده است که در آن پیشنهادات کاربردی و نیز آسیب شناسی براساس کارهای پژوهشی مورد بررسی کارشناسی قرار خواهد گرفت. در ادامه این نشست خانم شیدا عضو تیم بازرسی از فضای عمومی و کارشناس هماهنگی امور استانهای وزارت نیز در حضور جلسات شورای هماهنگی در راستای تشریک مساعی و همسوئی دستگاهها و تکالیف و ماموریت های استانها را در این راستا تبیین نمودند.
در ادامه این نشست نمایندگان دستگاههای تابعه و دبیر ارزیابی عملکرد اداره کل سوالات خود را مطرح و به بیان اقدامات و انتظارات از وزارت پرداختند.

۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید