اخبار

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان زنجان

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان زنجان
هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان : امیدواریم با توجه به تغییراتی که در نحوه ارزیابی در سال 96 صورت گرفته نتایج بهتری را کسب نمائیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،محمدرضا یوسفی در این جلسه که با حضور صادقی بنیس معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع و تیم بازرسی به منظور جمع بندی و ارائه گزارش اجمالی از نتایج بازرسی فضای عمومی و تعامل بین سازمانی واحدهای اجرائی برگزار شد، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نتایج ارزیابی عملکرد سال 95،‌ ابراز امیدواری کرد که سال 96 با توجه به تغییراتی که در نحوه ارزیابی صورت گرفته نتایج بهتری را کسب نماییم.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار داشت:باتوجه به وحدت و تعامل مدیران شورای هماهنگی و همچنین وحدت رویه و یکپارچگی در فعالیت ها و انسجام بخشی بین واحدهای اجرایی دستگاههای تابعه در این استان توانسته ایم به توفیقات زیادی دست یابیم.
یوسفی ادامه داد: سعی ما براین است تا مشکلات استان را به نحو مطلوب و شایسته بررسی و حل نماییم و برای رفع نواقص و تقویت نقاط مثبت تلاش می نماییم.

معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی در جلسه شورای هماهنگی درجمع مدیران دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان و کارشناسان ارزیابی فضایی عمومی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که در اداه کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد گفت: هدف از حضور تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد فضای عمومی در دستگاههای تابعه استقرار نظام شایسته سالاری در دستگاه های اجرایی و ارزیابی خدمات ارائه شده توسط وزارت و سنجش میزان رضایتمندی مردم و تحقق حقوق مردم و برقراری سلامت اداری و... در ادارات است.

صادقی بر اثر بخشی و هم افزایی که از وظایف اصلی شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع است تاکید کرد و افزود: با هماهنگی و همفکری می توان در مسیر توسعه و رشد و تعالی مجموعه وزارت متبوع با هدف تامین حقوق شهروندی حرکت نمود.
در ادامه این جلسه بازرسان توضیحاتی مختصر در مورد ارزیابی صورت گرفته در سال 96 ارائه نمودند.
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید