اخبار

حضور تیم بازرسی از فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان غربی

حضور تیم بازرسی از فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان غربی
حضور تیم بازرسی از فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان غربی
تیم بازرسی از فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارزیابی فضای عمومی دستگاه های شورای هماهنگی ادارات تابعه در استان آذربایجان غربی حضور پیدا کردند.
در نشست مشترکی که با حضور تیم بازرسی و مدیران، نمایندگان دستگاه های شورای هماهنگی برگزار شد، دکتر رضا نقی زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه آذربایجان غربی گفت: انجام ارزیابی با نگاه سیستمی به تقویت و پویایی سازمان کمک می کند.

ایشان ارائه راهنمایی های مشاوره ای توسط تیم بازرسی را مهمترین مزیت حضور آنان در مجموعه توصیف و خاطرنشان کرد: ویژگی ها، شرایط و امکانات سازمان ها با یکدیگر متفاوت است و این مسایل باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس گروه نظارت؛بازرسی و سلامت اداری وزارت تعاون ,کار و رفاه اجتماعی در این نشست با تاکید بر اهمیت بازرسی در جهت رفع نقاط ضعف ادارات عنوان کرد: رویکرد دفتر مدیریت عملکرد دست گیری و کمک به واحدهای استانی به منظور رفع نواقص و تقویت نقاط مثبت هست تا بتوانند در تحقق اهداف سازمان موفق شوند.
حاجی وند با استناد به دستور جلسه اخیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت:بر اساس دستور اکید سرپرست محترم وزارت متبوع جناب آقای دکتر محسنی بند پی بازرسی ها باید با سرعت و دقت تمام صورت گیرد.
رئیس گروه نظارت؛بازرسی و سلامت اداری وزارت تعاون ,کار و رفاه اجتماعی با عنوان اینکه امسال برای سومین سال متوالی این بازرسی ها صورت می پذیرد افزود: بر خلاف سال های قبل که بازدید ها بر اساس شاخص های مشترک صورت پذیرفته است بر اساس پیشنهاد ادارات کل استانی و آسیب شناسی های صورت گرفته امسال سعی خواهد شد بازرسی ها متناسب با ماهیت سازمانی هر دستگاه صورت گیرد تا مسائل ومشکلات متعدد سال های قبل تکرار نگردد.

در ادامه هر یک از اعضای نمایندگان دستگاه های اجرایی به بیان مسائل ومشکلات خود پرداختند.

۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید